Valilerden Baskan Sen'e Ziyaret

Kargi'da toplanan Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi Yönetimi, Belediye Baskani Zeki Sen'in misafiri oldu.

 

OKA (Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi) toplantisi için Kargi'ya gelen Çorum Valisi Necmeddin Kiliç, Amasya Valisi Dr. Osman Varol, Tokat Valisi Dr.Ömer Toraman, Samsun Valisi Osman Kaymak, Amasya Belediye Baskani Cafer Özdemir, Genel Sekreter Mevlüt Özen, Çorum Il Genel Meclis Baskani Halil Ibrahim Kaya, Amasya Il Genel Baskani Mustafa Çittir, Tokat Il Genel Baskani Salih Yildirim, Tokat TSO Baskani Dr. Ali Çelik, Amasya TSO Baskani Murat Kirlangiç ve üyeler, Kargi Belediye Baskani Zeki Sen'i makaminda ziyaret ettiler.

 

Ziyarete Kargili hemsehrilerimiz Ak Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve 22. Dönem Milletvekili Ali Yüksel Kavustu, Eski Büyükelçi Hakki Akil de eslik ettiler.

 

Baskan Sen, kendisine yapilan ziyaretten dolayi memnun kaldiklarini belirterek, Kargi ilçesinin dogal güzellikleri, cografi yapisi, geçim kaynaklari, yöresel lezzetleri ve ilçeye yapilan yatirimlarin yani sira gerçeklestirilecek projeler hakkinda bilgiler verdi.

 

Çalismalar hakkinda valilerle istisarelerde bulunan Sen, daha sonra ikramlarda bulundu. Ziyaret günün anlam ve önemini belirten toplu hatira fotografi çekimlerinin ardindan sona erdi. http://www.kargigazetesi.com/kargi/valilerden-baskan-sen-e-ziyaret-h879.html

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA