2018 YILI TEKNİK DESTEK PROGRAMI İLANI

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Teknik Destek programı, 1 Mart 2018 itibariyle KAYS üzerinden başvuruya açılmıştır. Programa kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşlar başvurabilir. Programın amacı bölgedeki yerel aktörlerin bölgesel kalkınma açısından önem arz eden ancak kurumsal kapasite eksikliği nedeniyle hazırlık ve uygulama aşamalarında bir takım sorunlarla karşılaşılan çalışmalarına destek vermektir.

 

Toplam kaynak: 600.000 TL 

 

Proje başına üst sınır: 15.000 TL

 

Çevrimiçi Başvuru Bitiş Tarihi ve Saati: 24.12.2018  Saat 23:59

 

Taahhütname Teslimi Bitiş Tarihi ve Saati: 31.12.2018 17:00

 

Teknik destek başvuruları sürekli olarak alınmaktadır. Ancak, başvurular ikişer aylık dönemler halinde yapılır. Bu dönemler 2018 programı için Mart-Nisan, Mayıs-Haziran, Temmuz-Ağustos, Eylül-Ekim ve Kasım-Aralık dönemleridir. 

 

Başvuru sahiplerinin; proje başvurularını tamamıyla internet ortamında KAYS (Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi) üzerinden (http://portal.kays.kalkinma.gov.tr) olarak yapılmaları gerekmektedir. Başvuru yapabilmek için KAYS'a kayıt olup kullanıcı adı ve şifre alınmalıdır. Sisteme kaydolma ve kullanım ile ilgili detaylı bilgi ve görsel anlatım yine KAYS Portal'ının Yardım bölümünde (http://portal.kays.kalkinma.gov.tr/yardim) bulunan Kullanıcı Kılavuzunda mevcuttur.

 

2018 Teknik Destek Başvuru Rehberi ve ekleri için tıklayınız.

 

 

2018 Teknik Destek Programı Bilgilendirme sunumu için tıklayınız.

 

 

Programla ilgili sorularınız için bize td@oka.org.tr adresinden e-posta ile ulaşabilirsiniz.

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA