ON BİRİNCİ KALKINMA PLANI VATANDAŞ ANKETİ

Kalkınma Bakanlığı öncülüğünde ülkemizin gelecek beş yıl içinde ulaşmak istediği hedefleri ortaya koyan ulusal kalkınma planı çalışmaları başlamıştır. Bu kapsamda, geniş katılımlı özel ihtisas komisyonları çalışmaları yapılmaktadır.

 

Aynı zamanda, toplumun tüm kesimlerinin plandan beklentileri ile katkılarını almak ve plana yansıtmak amacıyla bir anket çalışması düzenlenmiştir.

 

Bu anket vasıtasıyla sunacağınız katkılar planın önceliklerinin belirlenmesine ışık tutacaktır. Anket süresi yaklaşık 1-2 dakika olup vermiş olduğunuz cevaplar hiçbir kurum ya da kuruluşla paylaşılmayacaktır. 

 

Anketin bulunduğuı internet bağlantısı 1-28 Şubat 2018 tarihleri arasında aktif olacak, bu süre zarfında vatandaşlarca internet üzerinden ankete katılım sağlanabilecektir.

 

Anket bağlantısı: http://kbanket.kalkinma.gov.tr/index.php/471624/lang-tr

 

Katkılarınız ve duyarlılığınız için teşekkür ederiz.

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA