AMASYA İL SEKTÖREL EYLEM PLANLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

16 Ocak 2018 tarihinde Amasya Valisi Sayın Dr. Osman VAROL başkanlığında, Yamaç Restoran’da Amasya İl Sektörel Eylem Planı Değerlendirme Toplantısı düzenlendi.

 

Toplantıya Vali Sayın Dr. Osman VAROL’un yanı sıra, Amasya Belediye Başkanı Cafer ÖZDEMİR, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mevlut ÖZEN, Amasya Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Telhat ÖZDOĞAN ve Prof. Dr. Kemal POLAT, kurum müdürleri ve Sektörel Eylem Planı çalışma grubu temsilcileri katıldı.

 

Toplantıda, açılış konuşmasını gerçekleştiren Valimiz Sayın Dr. Osman VAROL, Sektör Eylem Planı çalışmalarının Amasya için önemine dikkat çekti ve çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Açılış konuşmasının ardından Kültür Turizm Sektörü, Sanayi Sektörü, Tarım ve Kırsal Kalkınma Sektörü ve Çevre ve Altyapı Sektörü temsilcileri yaptıkları ve planladıkları çalışmalarla ilgi sunumlarını gerçekleştirdi. Daha sonra Vali Sayın Dr. Osman VAROL, Amasya Belediye Başkanı Cafer ÖZDEMİR ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mevlut ÖZEN yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

 

Toplantı, görüş alışverişinin ardından sona erdi.

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA