“Fatih Projesinde Çorum Çok İyi Durumda”

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ahmet Emre Bilgili,  Genel Müdürler Bilal Tırnakçı, Celil Güngör,  Bülent Çiftçi ve Daire Başkanları Fatih Kuzu ile Tuba Korkmaz Çorum'da bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundular. İlk olarak İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük'ü ziyaret eden heyet, Çorum'da yürütülen eğitim çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

 

Milli Eğitim Bakanlığı YEĞİTEK Genel Müdürü Bilal Tırnakçı, Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda İl merkezindeki okul müdürlerine  "Bilgi Güvenliği ve Güvenli İnternet Kullanımı" konusunda konferans verdi. İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük konferans öncesinde Müsteşar Bilgili ve Genel Müdürleri Çorum'da misafir etmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, YEĞİTEK Genel Müdürü Bilal Tırnakçı'nın paylaşacağı bilgilerin önemli olduğuna dikkat çekti.

 

Milli Eğitim Bakanlığı YEĞİTEK Genel Müdürü Bilal Tırnakçı, Bakanlık olarak yaptıkları çalışmalar hakkından bilgi vererek özellikle FATİH Projesi kapsamında Çorum'da yapılan çalışmaların çok iyi durumda olduğunu belirtti.

 

Tırnakçı, "Önümüzdeki dönemde öğretmen ve öğrencilerimize tablet bilgisayar yerine laptop vermeyi amaçlıyoruz. Günümüzde internet kullanırken dikkatli olunmazsa pek çok tehlike ile karşılaşabiliriz. Bu konuda başta öğretmenlerimize ve ailelere çocuklarımızı bu tehlikelerden uzak tutmak için önemli sorumluluklar düşmektedir" dedi. http://bit.ly/2C3rqkl

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA