Osmancik'ta 5.5 Milyonluk Tesis Hizmete Açildi

Osmancık Belediyesi tarafından yaptırılan şehirlerarası otobüs terminali hizmete girdi. Hizmete açılan terminalden Çorum, Merzifon ve Ankara istikametine ilk seferler düzenlendi.

Şehirlerarası otobüs terminalinin ilçenin 30 yıllık hayali olduğunu belirten Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, "Yaklaşık bir yıldır çalışmalarını sürdürdüğümüz şehirlerarası otobüs terminali bu gün fiili olarak açmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Uzun zamandır hayal ettiğimiz otobüs terminali gerçekleşmiş oldu. Bu güne kadar hizmet verilen yer şehrimize, halkımıza, esnafımıza yakışmıyordu. Yeni terminalde hem esnafımız hem de vatandaşımız daha kaliteli bir hizmet almış olacaktır" dedi.

Başkan Karataş, yeni otobüs terminalinin ilk yolcularına çikolata ikram ederek hayırlı yolcular temennisinde bulundu.

D100 Karayolu kenarında inşa edilen ve ilçenin modern anlamda ilk otobüs terminali olan Osmancık Belediyesi şehirlerarası otobüs terminali için yaklaşık 5.5 Milyon liralık yatırım yapıldığı bildirildi.

https://www.haberler.com/osmancik-ta-5-5-milyonluk-tesis-hizmete-acildi-10091585-haberi/

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA