OKA Kursıyerlerı Sertıfıkalarını Aldı

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından hazırlanan ve Avrupa Birliği projesi olan ‘Endüstriyel Tasarım Sektöründe Genç İstihdam Sağlanması’ eğitimine katılan kursiyerler sertifikalarını aldı.

Rektörlük binasında düzenlenen sertifika töreninde iki aylık eğitim sonucunda 15 kursiyerden 11’i başarılı oldu.

Proje ile ilgili bilgi veren yetkililer, üretim malzeme derslerini Endüstriyel Tasarımcı Gamze Güven, kişisel gelişim derslerini Kaan Yücekent, Solidworks 3 boyutlu modelleme derslerini ise Bayram Okan Yapıcı’nın verdiğini belirterek, dersler sonrasında Endüstriyel Tasarımcı Çağrı Şahin Koordinatörlüğü’nde pratik deneyim kazanmak için Monemedical, Ece Seramik, Alapala Makine ve Çakır Tarım Makineleri firmalarında kursiyerlerin 8 gün staj yaptıklarını ifade ettiler.

Eğitimi başarıyla tamamlayan Cansu Ceylan, Şüheda Hallı, Nazlıcan Özten, Züleyha Kireç, Süleyman Kalıpcı, Veli Özbilgin, Ebru Kılınç, Avni Sağlam, Neslihan Yargan, Melis Cenik ve Yasemin Genç isimli kursiyerlere sertifikaları verildi.

http://corumhakimiyet.net/Detay/76111/oka-kursiyerleri-sertifikalarini-aldi.aspx

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA