"Kayıtdışı İstihdam” Konulu Resim Yarışması Başvuruları Başladı

Proje kapsamında TR83 bölgesinde (Samsun, Çorum, Tokat, Amasya) kayıtdışı istihdam bilincinin ve farkındalığının artırılması, konunun ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde de ilgi uyandırabilmesi amacıyla “Kayıtdışı İstihdam” konulu resim yarışması başvuruları başlamıştır.
Yarışmanın amacı; gençlerde kayıtlı istihdam bilincini oluşturmak, gençler aracılığı ile kayıtdışı istihdamla mücadele konusunun tabana yayılmasını sağlamak, düzenlenecek yarışma ve etkinlikler sayesinde kayıtlı istihdam konusunda ilgili taraflarda bilinç ve farkındalık oluşturmaktır. 

Yarışmaya ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri kendi kategorilerinde katılabilirler. Yarışmaya katılmak için aşağıdaki linkteki başvuru formunun doldurulması, çıktı alınıp imzalanması ve yarışmaya katılacak resim ile birlikte ekteki şartnamedeki adrese gönderilmesi gerekmektedir. 


Yarışmanın 
Başlangıç tarihi: 16 Şubat 2017
Bitiş Tarihi:7 Nisan 2017
Sonuçların Açıklanması:21 Nisan 2017      
Ödül Töreni: Her yarışmacının kendi ilinde Mayıs ayında yapılacak olan istihdam şenliğinde verilecektir.

Detaylı bilgi için tıklatınız.

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA