ONDOKUZ MAYIS ÜNVERSİTESİ'NDEN AJANSIMIZA ZİYARET

Kamu Sanayi Üniversite işbirliği çalışmaları kapsamında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait BİLGİÇ , rektör yardımcısı Prof. Dr. Mehmet KURAN ve OMÜ Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Direktörü Prof. Dr. Ömer Andaç ajansımız Genel Sekreteri Sn. Mevlut ÖZEN'i makamında ziyaret ettiler.

 

Ziyaret kapsamında üniversite ve kamu işbirliğinin geliştirilmesi için neler yapılabileceği, ortak akıl çalışmaları ve bölgenin kalkınmasına hizmet edecek projelerde üniversitemizin ve OKA'nın ne tür katkı ve katılım sağlayabileceği üzerinde konuşuldu. Üniversitemizin Samsun ve için önemine vurgu yapılırken, sağlık ve bilişim kümelerinin geliştirilmesi , gelecekteki muhtemel işbirliği alanları ve OMÜ  teknoloji transfer ofisinin geliştirilmesi ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA