PROJE DÖNGÜSÜ YÖNETIMI MAYIS AYI EGITIMI

Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi (OKA), Teknik Destek Programi kapsaminda bölgesindeki paydaslarindan Tokat ilindeki Orta Karadeniz Geçit Kusagi Tarimsal Arastirma Enstitüsü’ne “Proje Döngüsü Yönetimi Egitimi” düzenlemistir.

 

 

02 / 03 Mayis 2018 tarihlerinde Tokat ilinde düzenlenen ve OKA Uzmanlari Meltem Yilmaz ile M.Özgür Töngel tarafindan verilen egitime, kurumdan alaninda uzman 34 Ziraat Mühendisligi temelli katilimci katilmistir.

 

 

Bölgesel düzeyde proje hazirlama kapasitesinin arttirilmasi ve gelistirilmesi hedeflenen egitim çerçevesinde; zirai arastirma merkezi uzmanlari olan yüksek lisans ve doktora programlari sonrasi alanda çalisan profesyonel uzman kadrosu ile “Horizon2020 ve Erasmus+” ayri bir çalisma konusu olmustur.

           

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA