2018 YILI MALI DESTEK PROGRAMLARI SONUÇLARI AÇIKLANDI!

27 Aralik 2018 tarihinde ilan edilen Turizmin Gelistirilmesine Yönelik Küçük Ölçekli Altyapi Yatirimlarina Mali Destek Programi” ve “Organize Sanayi Bölgelerinde Ortak Üretim Altyapisinin Iyilestirilmesi Mali Destek Programi”nin idari, teknik ve mali degerlendirilmesi tamamlanmis olup degerlendirme sonucu olusan basarili proje listesi ekte sunulmustur.

Sözlesme imzalamaya hak kazanan basvuru sahiplerine sözlesmeye davet bildirimleri gönderilmeye baslanacaktir. Sözlesmelerin imzalanmasi, bahsi geçen bildirimin teblig tarihi itibariyle 10 is günü içinde gerçeklesecektir. Bu süre içinde, daha sonra bu sayfada yayinlanacak takvim dogrultusunda, talep edilecek belgelerle birlikte kurum/kurulusu temsil ve ilzama yetkili kisilerin sözlesmeyi imzalamak üzere Ajansimiza müracaat etmeleri gerekecektir. Aksi takdirde basvuru sahibi söz konusu destekten feragat etmis sayilacaktir.

Kazanan proje sahiplerine basarilar diler, programimiza ilgi gösteren tüm basvuru sahiplerimize tesekkür ederiz.

 

TR83/18/TURKÖA Asil Liste

 

TR83/18/OSB Asil Liste

 

NOT: Her iki program kapsaminda da yedek liste bulunmamaktadir.

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA