TR83 Bölgesinde Endüstriyel Tasarım Araştırması

Değerli Paydaşlarımız;
Aşağıdaki linke tıklayarak doldurabileceğiniz anket, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı'nın uugulamakta olduğu “TR83 Bölgesinde Endüstriyel Tasarım Alanında Genç İstihdamının Artırılması Projesi” kapsamında “TR83 Bölgesinde Bulunan İşletmelerin Tasarım Algısı, Tasarım İş Piyasası Rakamları ve İstihdam Durumunun Araştırılması” çalışması için hazırlanmıştır. Proje kapsamında yürütülmekte olan araştırma ile bölgede yer alan kurumların bu alanda yapmayı planladığı çalışmaların kapsamının tespit edilmesi ve mevcut durum analizinin yapılması hedeflenmektedir. 
Aşağıda linke tıklayarak doldurabileceğiniz anket, araştırmanın ikinci aşaması olan yüzyüze görüşmeler için temel teşkil edecektir. Ankette 10 soru yer almaktadır ve anketi doldurmak yaklaşık olarak 5 dakika sürmektedir. 
Verdiğiniz bilgiler gizli tutulacak olup, sadece araştırmanın ilk girdileri olarak kullanılacaktır. Araştırmamızdaki soruları yanıtlayarak ilinize ve bölgenize katkı sağladığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

https://tr.surveymonkey.com/r/OKA_Tasarim

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA