Samsun Kursu Için Mülakat Listesi Belirlendi

Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi tarafindan yürütülen “TR83 Bölgesinde Endüstriyel Tasarim Alaninda Genç Istihdaminin Artirilmasi Projesi” kapsaminda Samsun’da gerçeklesecek olan kursa toplam 291 basvuru yapilmistir.Projemize gösterilen yogun ilgi için tesekkür ederiz.

Yapilan tüm basvurular kurs ilaninda belirtilen 15-29 yas araliginda olmak, Meslek lisesi mezunu, Üniversite veya Yüksekokullarin son sinif ögrencileri ya da mezunu olmak,TR83 Bölgesi’nde (Amasya, Çorum, Samsun, Tokat) ikamet etmekkriterleridikkate alinarak ön inceleme ve degerlendirmeye tabi tutulmus ve 52 aday belirlenmistir. Belirlenen bu 52 aday ile 17 Haziran 2016 tarihinde ajansimizda (Kale Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi No:8, Kat 5 Ilkadim/Samsun) mülakat yapilacaktir.

Mülakata davet edilen adaylarin mülakat günü asagida belirtilen evraklarin birer fotokopileri ile birlikte orijinallerini ajansa sunmalari gerekmektedir.

-          Nüfus cüzdani fotokopisi

-          Meslek lisesi, yüksekokul ya da üniversite diplomasi

-          Üniversitelerin son sinifinda okuyan ögrenciler için ögrenci belgesi,

-          Ikametgah belgesi

-          ISKUR’a kayitli olduklarini gösterir belge

Mülakata davet edilen aday kursiyer listesi için tiklayiniz.

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA